Balustrady zewnętrzne

Balustrady zewnętrzne balkonowe i jako zabezpieczenie schodów – Gam-Metal Łódź

Gam-Metal z Łodzi specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych projektów zarówno schodów wewnętrznych jak i balustrad metalowych zewnętrznych na zamówienie. Dysponujemy wieloma oryginalnymi projektami, które są dostosowywane i modyfikowane pod indywidualne potrzeby klienta. Korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, które będą zapewniały trwałość eksploatacji.

Balustrady zewnętrzne szklane i innego typu są nieodłącznym elementem schodów prowadzących do drzwi wejściowych. Przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo, a dodatkowo stanowią element dekoracyjny, który powinien być spójny z konstrukcją budynku oraz doskonale harmonizować z projektem schodów. Należy zauważyć, że zarówno balustrada metalowa jako i balustrada metalowo-drewniana, nawet jeśli z niej nie korzystamy wchodząc po schodach, daje wrażenie ochrony, a świadomość że jest element, który oddziela nas przed przestrzenią poza schodami sprawia, że czujemy się pewnie i bezpiecznie.

Balustrady zewnętrzne, zarówno balustrady przy schodach, jak i balkonowe – niezależnie z jakiego materiału zostaną wykonane, powinny być jak najlepiej zabezpieczone przed wypływem warunków atmosferycznych. Firma Gam-Metal proponuje eleganckie balustrady zewnętrzne szklane i balustrady zewnętrzne metalowe.

 

 

Zobacz również: