Nietypowe konstrukcje

Schody, balustrady i nietypowe konstrukcje w Łodzi wykonasz z Gam-Metal

Firma Gam-Metal z Łodzi to uznany na rynku producent schodów i balustrad tworzonych z połączenia różnych materiałów – metalu, drewna i szkła. W naszej ofercie znajdziesz zarówno elementy, które znajdują zastosowanie wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz lecz te dodatkowo są zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych. Dużą wagę przykładamy do estetyki wykonania i dbamy o każdy detal wykończenia.

Rozpoczęcie współpracy zawsze rozpoczyna dokładne rozpoznanie potrzeb klienta, co zapewni pełną realizację oczekiwań zamawiającego. Posiadamy wiele wzorów i modeli już ukończonych prac, jednak do każdego zadania podchodzimy indywidualnie wykorzystując dotychczasowe doświadczenie i wiedzę w zakresie użyteczności poszczególnych rozwiązań.

Podejmujemy się wykonania wszelkich nietypowych konstrukcji, które wymagają dokładnych pomiarów, przygotowań, bądź też wykonania prototypu. Materiały, z których powstają nasze produkty pochodzą od najlepszych producentów i gwarantują trwałość i solidność przez lata użytkowania.’

Zobacz również: