Konstrukcje ze stali nierdzewnej

Schody, balustrady i nietypowe konstrukcje w Łodzi wykonasz z Gam-Metal

Gam-Metal z Łodzi to uznany na rynku producent schodów szklanych, balustrad metalowych i balustrad szklanych, a także innych połączeń różnych materiałów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno elementy, które znajdują zastosowanie wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz (te są dodatkowo zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych). Dużą wagę przykładamy do estetyki wykonania i dbamy o każdy detal wykończenia.

Rozpoczęcie współpracy zawsze rozpoczyna dokładne rozpoznanie potrzeb klienta, co zapewni pełną realizację oczekiwań zamawiającego. Posiadamy wiele wzorów i modeli już ukończonych prac, jednak do każdego zadania podchodzimy indywidualnie wykorzystując dotychczasowe doświadczenie i wiedzę w zakresie użyteczności poszczególnych rozwiązań. Jako producent schodów szklanych, a także firma, która zleca ich montaż, nie obawiamy się wyzwań związanych na przykład z tworzeniem konstrukcji ze stali nierdzewnej.

Podejmujemy się wykonania wszelkich nietypowych konstrukcji, które wymagają dokładnych pomiarów, przygotowań, bądź też wykonania prototypu. Materiały, z których powstają nasze produkty pochodzą od najlepszych producentów i gwarantują trwałość i solidność przez lata użytkowania.

Zobacz również: