Schody

Schody są niezwykle ważnym elementem konstrukcji budynku, gdyż dają możliwość poruszania się między piętrami. Muszą być przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne. Ponieważ są jednym z najbardziej charakterystycznych i wyrazistych elementów wnętrza, powinny być także estetyczne i pasować do reszty wystroju. Materiał, z którego zostaną wykonane schody wewnętrzne, nie powinien być zbyt śliski, ani trudny do utrzymania w czystości. Ważny jest także kształt schodów, który zależy od wielkości pomieszczenia. Również w przypadku schodów zewnętrznych, mogą one stanowić ważny element dekoracyjny całego budynku. Dostarczamy zewnętrzne i wewnętrzne schody metalowe oraz szklane.

Schody metalowe

Schody metalowe to najpopularniejszy typ schodów, który wykorzystywany jest w biurach, domach oraz budynkach użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzą się zarówno na klatkach schodowych, jak i w mniejszych lub większych pomieszczeniach. Konstrukcja tego typu schodów jest wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne, rdzę i wilgoć. Schody ze stali nierdzewnej to bez wątpienia najtwardszy typ schodów, jakie możemy zamontować wewnątrz lub na zewnątrz. Stal jest materiałem łatwym w obróbce, dzięki czemu daje bogate możliwości kształtowania układu schodów oraz ich usytuowania. Bezproblemowa konserwacja, trwałość oraz łatwy montaż to tylko niektóre z zalet schodów z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Producent schodów ze stali nierdzewnej

Wykonywane przez naszą firmę schody metalowe będą stanowiły doskonałe uzupełnienie każdej nowoczesnej aranżacji. Oprócz sprzedaży specjalizujemy się także w montażu schodów ze stali nierdzewnej w domach, biurach i obiektach użyteczności publicznej na terenie Łodzi i Warszawy. W zależności od konstrukcji schodów elementy metalowe mogą być ze sobą spawane albo skręcane. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapewnimy fachowe doradztwo podczas wyboru schodów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Zobacz również: