Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  602 514 411

Balustrady zewnętrzne metalowe w Łodzi i w Warszawie

Balustrady zewnętrzne metalowe to najpopularniejsza forma zabezpieczenia schodów, bądź też balkonów. Firma Gam-Metal z Łodzi posiada bardzo szeroką ofertę balustrad metalowych zewnętrznych w dobrych cenach i o bardzo zróżnicowanym wzornictwie. Przy wyborze danego projektu należy wziąć pod uwagę styl w jakim wykonany został budynek. Nowoczesne balustrady zewnętrzne metalowe będą zaburzały wrażenia estetyczne jeżeli mamy do czynienia z domem zbudowanym w tradycyjnym stylu, balkonem, czy okazałym tarasem w dworku za miastem.

 

Balustrada widok na ocean

BALUSTRADY METALOWE – SOLIDNE ZABEZPIECZENIE BALKONU I SCHODÓW

Balustrady metalowe mogą być wykonane ze stali nierdzewnej, bądź stali zwykłej. Jesteśmy otwarci na wszelkie wskazówki i sugestie zamawiającego. Bez względu na to, z jakiego materiału balustrada została wykonana dajemy gwarancję najwyższej jakości produktu oraz zapewniamy jak najlepsze zabezpieczenie przed wpływem warunków atmosferycznych. Dbamy o to, aby balustrada była nie tylko estetycznie wykonana, ale także prezentowała się dobrze przez lata eksploatacji. W ofercie posiadamy także zewnętrzne balustrady szklane.

 

Balustrada metalowa

Poręcz metalowa

Zewnętrzna poręcz metalowa