Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  602 514 411

Balustrady zewnętrzne metalowe w Łodzi i w Warszawie

Balustrady zewnętrzne metalowe to najpopularniejsza forma zabezpieczenia schodów bądź też balkonów. Firma Gam-Metal z Łodzi zapewnia bardzo szeroką ofertę balustrad metalowych zewnętrznych w dobrych cenach i o bardzo zróżnicowanym wzornictwie. Przy wyborze danego projektu należy wziąć pod uwagę styl, w jakim wykonany został budynek. Nowoczesne balustrady zewnętrzne metalowe będą zaburzały wrażenia estetyczne, jeżeli mamy do czynienia z domem zbudowanym w tradycyjnym stylu, balkonem czy okazałym tarasem w dworku za miastem.

 

Balustrada widok na ocean

BALUSTRADY METALOWE – SOLIDNE ZABEZPIECZENIE BALKONU I SCHODÓW

Balustrady metalowe mogą być wykonane ze stali nierdzewnej bądź stali zwykłej. Jesteśmy otwarci na wszelkie wskazówki i sugestie zamawiającego. Bez względu na to, z jakiego materiału balustrada została wykonana, dajemy gwarancję najwyższej jakości produktu oraz zapewniamy jak najlepsze zabezpieczenie przed wpływem warunków atmosferycznych. Dbamy o to, aby balustrada była nie tylko estetycznie wykonana, ale także prezentowała się dobrze przez lata eksploatacji. W ofercie mamy też zewnętrzne balustrady szklane. To wyjątkowe rozwiązanie do nowoczesnych budynków, w których szkło jest bardzo powszechnie stosowanym surowcem. Takie produkty są uniwersalne i minimalistyczne, dopełniając duże przeszklenia. Balustrady metalowe z powodzeniem mogą obejmować elementy szklane – opcji jest naprawdę wiele, a wybór odpowiedniej zależy głównie od wizji konkretnego klienta.

 

Balustrady metalowe zewnętrzne wysokiej jakości

Metal stosowany do produkcji balustrad jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ modele wykorzystywane na zewnątrz każdego dnia są narażone na działanie różnych zjawisk pogodowych Mowa tu przede wszystkim o wilgoci – z tego powodu najczęściej do produkcji balustrad metalowych zewnętrznych wykorzystuje się specjalnie ocynkowaną stal nierdzewną. Można ją również pokryć specjalnymi farbami, stworzonymi z myślą o właśnie takich materiałach. To dobry wybór w sytuacji, gdy chcesz dopasować kolor balustrady do pozostałych elementów nieruchomości.

Podczas produkcji balustrad metalowych zewnętrznych dbamy o najmniejsze detale. To właśnie dlatego trafiają one w gusta wymagających klientów, stawiających na wysokiej jakości wyroby, które z powodzeniem przetrwają wiele lat intensywnego korzystania. Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa wyposażające swoje budynki firmowe.

 

Balustrada metalowa

Poręcz metalowa

Zewnętrzna poręcz metalowa