Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  602 514 411

Blog Gam-Metal

balustrada w domu

Jak długo twa montaż balustrady?

Czas trwania montażu balustrady jest uzależniony od kilku czynników. Znaczenie w podanym kontekście ma między innymi to, jak długa ma być gotowa poręcz. Dla osób zajmujących się montażem tego typu elementów ważny jest również materiałów, z którego wykonana powinna być balustrada zamówiona przez klienta. Nieco inaczej będzie przebiegać mocowanie balustrady metalowej niż na przykład balustrady metalowo-drewnianej czy szklanej. Różny może być również czas, w którym zrealizowane zostaną wszystkie prace z tym związane.

Czytaj więcej...

Jasny salon z balustradą

Balustrady w świetle prawa budowlanego

Aranżacja mieszkania lub domu to bardzo pracochłonne i wbrew pozorom trudne zadanie. Aby każde pomieszczenie było estetyczne i miało konkretny charakter, trzeba pomyśleć o wielu elementach: o podłodze, kolorze ścian, dopasowanych płytkach, gustownych dodatkach. Elementem dekoracyjnym, zwracającym uwagę gości mogą być schody oraz wieńcząca je balustrada. Jednak w tym wypadku decydując się na konkretne rozwiązania, należy dodatkowo respektować obowiązujące prawo.

Czytaj więcej...

balustrada metalowa

Gdzie znajdą zastosowanie ażurowe balustrady?

Balustrada to niezbędny element większości schodów, dlatego powinna być tak skonstruowana, aby zapewniała bezpieczeństwo osobom poruszającym się po schodach. Czym charakteryzują się ażurowe balustrady? Gdzie znajdą zastosowanie? Dowiedz się więcej!

Czytaj więcej...

balustrada metalowa

Gdzie znajdzie zastosowanie balustrada metalowa?

Balustrady mogą być wykonane z różnych materiałów. Dostępne opcje to między innymi szkło, drewno oraz metal. Szczególnie warto przyjrzeć się obiektom zrobionym z tego ostatniego materiału. Balustrady metalowe mają bowiem do siebie to, że mogą być wykorzystywane w wielu różnych celach. Nie mają jednego sposobu zastosowania, tylko przydają się w wielu sytuacjach.

Czytaj więcej...

metalowa balustrada

Jak dbać o metalowe balustrady?

Metalowe balustrady to niezwykle ciekawe obiekty, które mają szansę przydać się w bardzo wielu sytuacjach. Ich montaż to jedna z najlepszych decyzji, jakie można podjąć. Sama instalacja takich obiektów to jednak jeszcze nie wszystko. Trzeba o nie również odpowiednio dbać, żeby zachowywały swoje pozytywne właściwości, takie jak estetyka wykonania oraz solidność.

Czytaj więcej...

schody

Schody w nietypowej odsłonie

Klatka schodowa to doskonałe miejsce, aby zaskoczyć gości nietuzinkowym designem i wykonaniem. Dzięki nowoczesnym metodom rzeczywiście jest to możliwe i schody mogą być naprawdę niespotykane oraz stanowić jedną z głównych ozdób wnętrza.

Czytaj więcej...