Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  602 514 411

O Gam-Metal

Nasza firma z siedzibą w Łodzi to przede wszystkim producent schodów wewnętrznych i zewnętrznych wykonywanych z materiałów, takich jak szkło, stal nierdzewna bądź drewno różnych gatunków. Wykonujemy również balustrady szklane, stalowe i drewniano-metalowe, a także nietypowe konstrukcje na zamówienie.

 

Schody i balustrady dla Twojego domu

Zanim zabierzemy się za pracę nad jakimkolwiek projektem, zaczynamy od rozmowy z klientem – bo to Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Razem wybieramy odpowiedni projekt na podstawie wizualizacji niektórych elementów tak, aby pasował do Twojej wizji wykończeniowej. My służymy radą oraz artystycznym okiem, wyrobionym podczas pracy przy wielu realizacjach wykonanych od początku naszej działalności.

 

Gam-Metal gwarancją jakości

W naszej firmie szczycimy się artystycznym wykonaniem wszystkich projektów oraz dbałością o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów. Zależy nam na tym, aby schody i balustrady naszego autorstwa stanowiły ozdobę domu niezależnie od tego, czy znajdują się wewnątrz, czy na zewnątrz budynku. Wykonujemy i montujemy projekty dla osób prywatnych oraz biznesów, a o wysokiej jakości naszych realizacji poświadczyć może szerokie grono zadowolonych klientów.

Schody szklane

 

Niezawodna jakość i estetyczne wykonanie