Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  602 514 411

Konstrukcje ze stali nierdzewnej w Łodzi i w Warszawie

Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji schodów oraz balustrad metalowych, szklanych i drewnianych sprawia, że nasi pracownicy doskonale sprawdzają się w projektowaniu różnorodnych konstrukcji ze stali nierdzewnej o różnym przeznaczeniu. Z tego powodu jesteśmy w stanie wykonać nietypowe konstrukcje na zamówienie klienta, bez względu na to, czy zdarzyło nam się już zrealizować podobny projekt w przeszłości.


Jak to działa?

Każdy projekt konstrukcji ze stali nierdzewnej zaczynamy od rozmowy z klientem – chcemy bowiem lepiej poznać jego oczekiwania oraz to, jak wyobraża sobie gotową konstrukcję. Prezentujemy mu również wzory zrealizowanych projektów, dokładnie studiujemy zdjęcia inspiracji, jeśli takie nam dostarczy, i na tej podstawie próbujemy wspólnie zaprojektować zupełnie nowe dzieło. Gdy mamy już gotowy projekt, przenosimy pracę do swojej pracowni, gdzie zabieramy się do wcielania go w życie. Na koniec zaś transportujemy zamówioną konstrukcję ze stali nierdzewnej do klienta i montujemy całość zgodnie z jego instrukcjami.

 

Futurystyczna konstrukcja

Dlaczego Gam-Metal?

W naszej firmie szczycimy się indywidualnym podejściem do każdego klienta – zależy nam na tym, aby nasze produkty służyły Ci przez całe lata, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy łączą fachową wiedzę z artystycznym talentem, możesz mieć więc pewność, że zamówiona u nas konstrukcja nie tylko spełni swoją funkcję, ale również zachwyci elegancją wykonania. Świadczymy usługi nie tylko dla klientów z Łodzi, ale też innych miast Polski, m.in. Warszawy.

 

Metalowe konstrukcje dla wymagających klientów

W nowoczesnych budynkach często stawia się na elementy nietypowe, które mają za zadanie przyciągać wzrok. Powinny być one tworzone przez specjalistów, potrafiących nadać materiałowi konkretny kształt, a jednocześnie wkomponować go idealnie w wyposażenie konkretnego pomieszczenia. Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju wyrobów z metalu, w tym m.in. balustrad metalowych. Mogą być one klasyczne, o minimalistycznej formie, ale wielu właścicieli nieruchomości dba o to, by takie elementy znacznie wyróżniały się z całej aranżacji. To właśnie dlatego jesteśmy otwarci nawet na nieco bardziej skomplikowane projekty, które wymagają od nas większego zaangażowania.

Zajmujemy się nie tylko tworzeniem konstrukcji z metalu, lecz także ich projektowaniem. Zatrudniamy bowiem specjalistów, którzy potrafią zaplanować wszelkie działania, dobierając odpowiedni materiał i sposoby jego obróbki. Każde zlecenie realizujemy z dbałością o najmniejsze detale, dbając o dostosowanie szczegółów prowadzonych prac do potrzeb konkretnego klienta. To właśnie dlatego współpracujemy m.in. z klientami prywatnymi oraz przedsiębiorcami, wyposażającymi swoje obiekty firmowe czy wszelkiego rodzaju budynki użyteczności publicznej. Obecnie stawia się bowiem na oryginalność wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie.