Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  602 514 411

Konstrukcje ze stali nierdzewnej w Łodzi i w Warszawie

Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji schodów oraz balustrad metalowych, szklanych i drewnianych sprawia, że nasi pracownicy doskonale sprawdzają się w projektowaniu różnorodnych konstrukcji ze stali nierdzewnej o różnym przeznaczeniu. Z tego powodu jesteśmy w stanie wykonać nietypowe konstrukcje na zamówienie klienta, bez względu na to, czy zdarzyło nam się już zrealizować podobny projekt w przeszłości.


Jak to działa?

Każdy projekt konstrukcji ze stali nierdzewnej zaczynamy od rozmowy z klientem – chcemy bowiem lepiej poznać jego oczekiwania oraz to, jak wyobraża sobie gotową konstrukcję. Prezentujemy mu również wzory zrealizowanych projektów, dokładnie studiujemy zdjęcia inspiracji, jeśli takie nam dostarczy i na tej podstawie próbujemy wspólnie zaprojektować zupełnie nowe dzieło. Gdy mamy już gotowy projekt, przenosimy pracę do swojej pracowni, gdzie zabieramy się do wcielania go w życie. Na koniec zaś transportujemy zamówioną konstrukcję ze stali nierdzewnej do klienta i montujemy całość zgodnie z jego instrukcjami.

 

Futurystyczna konstrukcja

Dlaczego Gam-Metal?

W naszej firmie szczycimy się indywidualnym podejściem do każdego klienta – zależy nam na tym, aby nasze produkty służyły Ci przez całe lata, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy łączą fachową wiedzę z artystycznym talentem, możesz mieć więc pewność, że zamówiona u nas konstrukcja nie tylko spełni swoją funkcję, ale również zachwyci elegancją wykonania. Świadczymy usługi nie tylko dla klientów z Łodzi, ale też innych miast Polski, m.in. Warszawy.